آموزش و توسعه

افراد و آموزش‌های سازمانی

ایمپکت چه در زمینه آموزش‌های سازمان و چه در زمینه آموزش‌های عمومی، موفق شده‌است دستاوردهای قابل‌توجهی داشته باشد. هر شخصی که برای توسعه فردی خویش ارزش قائل است و جویای آموزش‌های اثرگذار و کاربردی می‌باشد، مخاطب ایمپکت است. از طرفی شرکت‌هایی که خواستار آموزش‌های حرفه‌ای با اثربخشی بالا هستند، ایمپکت را یک گزینه قابل‌اتکا می‌دانند.

فرآیند توسعه و یادگیری

آموزش به کلاس درس و طرح تعدادی مبحث محدود نمی‌شود. این نگاه ایمپکت به توسعه و یادگیری است. به همین دلیل این مجموعه با استفاده از روش‌ها، سازوکارها و ابزارهای متعدد یادگیری و توسعه، اثرگذاری و ماندگاری آموزش را تضمین می‌کند. در این راستا سه عنصر اساسی همواره در آموزش‌های ایمپکت وجود دارد:

برنامه: در نگرش ایمپکت، آموزش یک رویداد نیست؛ بلکه یک فرآیند است. از این روی، آموزش‌های ایمپکت در سازمان‌ها به شکل برنامه‌های ماژولار طراحی و اجرا می‌شود و مشارکت‌کنندگان این فرصت را می‌یابند که یک مسیر توسعه را تجربه کنند و به مرور زمان، تغییرات واقعی در ذهنیات و رفتارهای خود را محقق سازند.

تنوع: آموزش، پرسش و پاسخ، بحث گروهی، ایفای نقش، تماشای فیلم‌های آموزشی، تمرین‌های فردی، فعالیت‌های گروهی و انواع بازی‌ها، بخشی از روش‌هایی هستند که در کارگاه‌های آموزشی ایمپکت مورد استفاده قرار می‌گیرند تا علاوه بر اجرایی شدن آموزش‌ها توسط مخاطبین، امکان بازخورددهی به افراد نیز برای مدرسین و تسهیل‌گران کارگاه‌ها فراهم شود.

ارزیابی: در بسیاری از برنامه‌ها و کارگاه‌های آموزشی، ایمپکت تلاش می‌کند تا با استفاده از آزمون‌های پیش از دوره (Pre-test) و پس از دوره (Post-testt)، میزان پیشرفت شرکت‌کنندگان را ارزیابی نماید.

توسعه قابلیت‌های رهبری و مدیریت

توسعه مهارت‎ های مذاکره و فروش

آموزش بازاریابی و برندینگ

آموزش روانشناسی فردی و سازمانی

توسعه مهارت‌های زبان انگلیسی تجارت

تیم سازی

گواهینامه ها

کسانی که در کارگاه‌های آموزشی مجموعه ایمپکت شرکت می‌کنند، در صورت حضور کامل در تمامی جلسات آموزش، یک گواهینامه به زبان فارسی از انجمن علمی مددکاری اجتماعی ایران دریافت می‌کنند.

همچنین شرکت‌کنندگان در کارگاه‌های مرتبط با توسعه توانمندی‌های مذاکره و فروش، چنانچه به صورت کامل در آموزش حضور داشته باشند یک گواهینامه به زبان‌ انگلیسی از مجموعه The New Management Network کانادا دریافت می‌کنند.