فرمول های جادویی برای کولاک موفقیت در سازمان ها

شمار کتاب هایی که در زمینه موفقیت، خروج از بن بست های کاری و راهکارهای افزایش بهره وری در سازمان نگاشته شده است از شمارش خارج است.

اگر شما از آن دسته افرادی باشید که به مطالعه و پیشرفت اهمیت می دهند، دست کم تعدادی از آن ها را خوانده اید؛ اما شاید شما هم با عده ای درباره این موضوع که بسیاری از این کتاب‌ها و رهنمودها راهگشای مشکلات شما و سازمانتان نبوده اند هم عقیده باشید!

مسلما ایده ها و راهکارها باید در جهت اهداف سازمان شما، متناسب سازی شوند و چه بسا بعضی از آن ها اصلا برای شرایط فعلی سازمان شما مناسب نباشند.

آیا شما هم از آن دست افرادی هستید که دوست دارید سوپر استار تیم بازرگانی و فروش سازمان خود باشید؟

دقیقا در لحظاتی که همه فکر می ‌کنند تمام گزینه‌ های ارتباطی برای یک معامله پر ‌سود بسته شده است؛ شما به واسطه شناخت مدل رفتاری مشتریان با ارائه پیشنهادی بکر ورق را بر می ‌گردانید! اگر می خواهید به این جایگاه دست یابید فرمول زیر را عملی کنید:

تست شخصیت شناسی دیسک + تیم بازرگانی = ظهور ایده‌ های جدید در مذاکرات فروش

آیا افزایش فروش نیازهای سازمان شما را مرتفع می کند؟

بررسی‌ ها نشان داده است که هر چه قدر توانایی ما در تحلیل رفتار و شخصیت افراد بالاتر باشد در خلال مذاکرات فروش با آمادگی و اعتماد به نفس بالاتری ظاهر می ‌شویم و در نتیجه، جلسات بیشتری را به فروش منتهی می ‌کنیم. جهت دستیابی به چنین توانایی باید فرمول جادویی زیر سرلوحه کارهایمان باشد:

آموزش رفتارشناسی دیسک + سازمان فروش = انفجار کیسه ‌های پول در سازمان

تا به حال برآوردی از هزینه ‌هایی که سازمان بابت گزینش و استخدام باید پرداخت کند، داشته ‌اید؟

آمار بالای نیروهایی که وارد سازمان می ‌شوند و بعد از مدت کوتاهی به علت ضعف عملکرد مجبور به قطع همکاری با آنها هستیم متاسفانه رو به افزایش است. حقیقت این است که افراد در پست‌ هایی که متناسب با تیپ‌ شخصیتی آنهاست پشتکار و علاقه بیشتری به خرج می‌ دهند!

چه طور است از فرمول زیر استفاده کنید تا تیم ارزیابی و استخدام سازمان تان با آموزش دیسک، مجهز به سلاح شخصیت‌ شناسی شود و هزینه‌ های جذب و استخدام ناکارآمد کاهش پیدا کند.

آزمون شخصیت‌ شناسی دیسک + تیم ارزیابی و استخدام = ورود استعداد‌های نوظهور به سازمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *